O nás

Náš príbeh

2017

Prvé náznaky založenia CingiTime sa dátujú od roku 2017 v polovici roka, keď sme sa pripravovali na svadbu kamarátovi a zistili sme, že nám chýba motýlik. Tak sme začali narýchlo špekulovať čo a ako a napadla nás myšlienka si urobiť prvého dreveného motýlika.Po hodinách skúšania,vyrezávania,hľadaní správneho dreva sa nám to podarilo a bol to priam unikátny motýlik.Potrebovali sme ho doladiť ešte ku čiernym šatám a to sa nám podarilo, keďže sme si kúpili čiernu stuhu s ľudovým motívom.

cingitime blog 2

 

Po svadbe sa nám začalo kopiť veľa návrhov prečo neskúsiť urobiť viacej kúskov motýlikov a ponúknuť ich známym. Oplatilo sa! Ich pozitívny feedback nás pomaly začal štartovať a venovať tomu viac a viac úsilia.

 

2018

Začal sa písať rok 2018 a s ním aj nové výzvy.Začala plesová sezóna a tým aj väčší záujem a motýliky. Preto ako prvé sme akútne potrebovali založiť e-shop, kde si ľudia vyberú svojho motýlika pohodlne a bez zbytočných zdĺhavých vypisovačiek cez sociálne siete alebo tel. číslo. Podarilo sa. Ušetrilo to robotu nám a tak isto aj zákazníkom. Naše drevené motýliky už boli dostupné pre všetkých.

Keďže sme chceli byť stále popredu a skúšať nové veci tak sme si zaobstarali vypaľovačku do dreva. Začali sme skúšať gravírovať rôzne obrázky alebo texty. Po pár pokazených kusov sa nám to začalo konečne dariť a vznikali úžasné kúsky. Na motýlik sme postupne gravírovali všetko možné od výmyslu sveta či už išlo autá, dinosaury, rôzne mená a veľa iného. Motýliky sme vyrábali pre mladomanželov ale aj pre deti.

         F1EE9C3F-CE96-494B-9E6E-BB522D468F09  cingitime blog

 

2019 

Začiatok roka bol priam raketový, keď sme začali gravírovať jednotné motýliky chalanom na Florbalový ples do Nižnej. O to viacej ich to potešilo, že budú mať každý jeden rovnakého motýlika a majú o starosť menej hľadať a isť kupovať niekde motýlika alebo kravatu.

Postupom času sme chceli opäť rásť, preto sme rozšírili  ponuku aj o drevené manžetové gombíky a slnečné drevené okuliare
                        56A1C398-96E2-46CB-A487-15C5A492F6A3 cingitime blog 1

 

Viac o našich slnečných drevených okuliaroch CingiTime sa dočítaš na našom Blogu tu

2020 

Tak ako sme končili minulý rok tak aj tento rok bol o pridávaní nových produktov a to o drevené kravaty a živicové prívesky. Áno čítate správne. Drevená kravata je práve to čo ťa odlíši od ostatných a ty budeš vynikať medzi ostatnými. Jedinečné kúsky ktoré nájdeš práve iba u nás!

                                                951359D7-1A8E-4FB5-8090-F3FD3920E7E5 F140455D-12E6-4FD3-BDA1-83C61EE00921

 

A čo bude ďalej? nechajte sa prekvapiť, pretože chystáme pre Vás veľmi zaujímavé nové produkty a projekty z dielne CingiTime!