Prečo sú slnečné drevené okuliare IN

Zo všetkých ročných období je pre mnohých najobľúbenejšie práve leto. Okolo nás všetko krásne kvitne, vonku je príjemne teplo, naše oblečenie je pekne schované v skrini a my ukazujeme naše krásne vypracované postavy zo zimy :). Slnečné dni sú dlhé a Oskar zapadá neskoro večer. Intenzívne slnečné lúče nám prinášajú pocit šťastia a veľa spotených tričiek, ktoré sa nestíhajú prať. Hlavne po dlhých mrazivých dňoch je teplé letné počasie ideálne.

Pre školopovinné deti sú najdlhšie prázdniny v roku práve tie letné, s čím súvisia práve dovolenky, výlety a oddych. Najlepšie obdobie v roku. Na dovolenku v lete je potrebné zbaliť mnoho základných vecí, ktoré sú nevyhnutnosť. Okrem opaľovacieho krému, plaviek a osušky sú potrebné aj kvalitné slnečné drevené okuliare.Slnečné lúče počas horúčav sú niekedy na nevydržanie nie len pre naše telo, ale aj zrak.

Poznáte ten pocit, keď v polovici výletu si zabudnete slnečné okuliare? Po príchode domov Vám to vaše oči 2 krát zrátajú a to štípaním očí či začervenaním očí. Slnečné okuliare by nemali chýbať v žiadnej výbave na výletík :).

1_771_a70a5b78-1c2a-4688-bbc6-d1be675719c9

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie